EFOR FUARCILIK Yeni pazarlar ve hedeflere Efor Fuarcılık ile ulaşın…

 

1996 yılında kurulan Efor Fuarcılık; tecrübeli, disiplinli, akılcı, kararlı ve fuarcılık alanında uzman ekibinin titiz uygulamalarıyla kısa zamanda fuarcılık sektörünün liderleri arasına girdi. Kurulduğu günden bu yana devam eden başta MODEKO (İzmir Mobilya Dekorasyon Fuarı) olmak üzere, INELEX (Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı), SAGREX (Salihli Tarım ve Hayvancılık Günleri),

 

PET & FLORA SHOW (Evcil Hayvan ve Bahçe Bitkileri Şov), DEGAV (Avcılık Fuarı) gibi ana sektörlerde yer alan ve sürekliliği olan fuarlar düzenleyerek, önemli başarılara imza atıyor. Efor Fuarcılık düzenlemiş olduğu tüm fuarlarda sektör ile ilgili kamu kurum, kuruluş, oda ve dernekler ile yaptığı işbirliği ve uyumlu çalışmalar sonucunda bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlıyor.

 

Ayrıca katılımcıların yeni pazarlara ve müşterilere ulaştığı, yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçilerin sektörü yakından tanıma ve değerlendirme fırsatı bulduğu fuarlar düzenleyerek, yerli imalat yapan sanayi kuruluşlarının ihracatını artırmayı hedefliyor.

 

İlkelerinden ödün vermeden, katılımcılarına en iyisini sunarak birçok önemli projeyi gerçekleştiren Efor Fuarcılık, başarıda tesadüfün yeri olmadığını düşünenlerle yeni başarılara koşuyor.